Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Michała Archanioła w Lublinie

W pełni w Eucharystii

84 dzieci po raz pierwszy uczestniczyło w pełni w Eucharystii w dniu dzisiejszym (8 maja 2011r.). Wielka liczba naszych parafian i gości uczestniczyła w tym wydarzeniu. Eucharystii przewodniczył ks. Proboszcz wraz z o. Jackiem Drabikiem SJ. Dzieci przed Mszą św. poprosiły o błogosławieństwo rodziców i księdza proboszcza. Potem uczestniczyliśmy wspólnie w Eucharystii. Czytania, psalm, Modlitwę wiernych i procesję z darami, "obstawiły" dzieci i ich rodzice. Oby częściej. W tygodniu czekają ich jeszcze wspólne dni. W piątek dzień szczególny - Procesja i Msza św. w intencji dzieci przyjmującej po raz pierwszy Eucharystię oraz młodzieży przystępującej do Bierzmowania.

Tu zobaczysz kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Lublin109.jpg

Kontakt

Parafia rzymskokatolicka

pw. św. Michała Archanioła

ul. Fabryczna 19

20-301 Lublin

michal1921@gmail.com

 

Kancelaria parafialna

tel. 81-532-26-58

czynna:

UWAGA w WAKACJE:

poniedziałek - piątek

9:00-10:00

16:30-17:30

sobota

9:00-10:00

 

nieczynna:

I piątek miesiąca

Niedziela i Uroczystości

 

Nr konta BNP PARIBAS

10 1600 1101 0003 0506 7756 1001

Facebook

Youtube

Diecezja

Archidiecezja Lubelska

Gość niedzielny

Aktualności z Gościem Niedzielnym

  • Izraelski gabinet bezpieczeństwa pod przewodnictwem premiera Benjamina Netanjahu "jednomyślnie" odrzucił w piątek propozycję zawieszenia broni w Strefie Gazy wysuniętą w Kairze przez sekretarza stanu USA Johna Kerry'ego.

  • Rosja zgromadziła ok. 15 tysięcy żołnierzy wzdłuż granicy z Ukrainą - powiedział w piątek ambasador USA przy NATO Douglas Lute.

  • B. likwidator WSI Antoni Macierewicz (PiS) uważa, że jeśli dojdzie do powołania komisji śledczej ds. WSI, będzie to miało "charakter polityczny". Jego zdaniem skompromituje to Sejm, rząd, PO i samą instytucję komisji śledczej.

  • Ponad 200 tys. osób weźmie udział w jutrzejszej Mszy z Papieżem Franciszkiem w Casercie. We wspomnienie patronki diecezji, św. Anny, Eucharystia sprawowana będzie na placu przed słynnym Pałacem Królewskim, który był letnią rezydencją władców Neapolu.

  • Przez jeden dzień z "piąteczką" pielgrzymowali osadzeni z Aresztu Śledczego z Lubania.

Start | Diecezja | Do góry

Copyright © 2013. All Rights Reserved Parafia św. Michała Archanioła w Lublinie.