Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Michała Archanioła w Lublinie

W pełni w Eucharystii

84 dzieci po raz pierwszy uczestniczyło w pełni w Eucharystii w dniu dzisiejszym (8 maja 2011r.). Wielka liczba naszych parafian i gości uczestniczyła w tym wydarzeniu. Eucharystii przewodniczył ks. Proboszcz wraz z o. Jackiem Drabikiem SJ. Dzieci przed Mszą św. poprosiły o błogosławieństwo rodziców i księdza proboszcza. Potem uczestniczyliśmy wspólnie w Eucharystii. Czytania, psalm, Modlitwę wiernych i procesję z darami, "obstawiły" dzieci i ich rodzice. Oby częściej. W tygodniu czekają ich jeszcze wspólne dni. W piątek dzień szczególny - Procesja i Msza św. w intencji dzieci przyjmującej po raz pierwszy Eucharystię oraz młodzieży przystępującej do Bierzmowania.

Tu zobaczysz kilka zdjęć z tego wydarzenia.

normal_AVE.jpg

Kontakt

Parafia rzymskokatolicka

pw. św. Michała Archanioła

ul. Fabryczna 19

20-301 Lublin

michal1921@gmail.com

 

Kancelaria parafialna

tel. 81-532-26-58

czynna:

UWAGA w WAKACJE:

poniedziałek - piątek

9:00-10:00

16:30-17:30

sobota

9:00-10:00

 

nieczynna:

I piątek miesiąca

Niedziela i Uroczystości

 

Nr konta BNP PARIBAS

10 1600 1101 0003 0506 7756 1001

Facebook

Youtube

Diecezja

Archidiecezja Lubelska

Gość niedzielny

Aktualności z Gościem Niedzielnym

  • Trzęsienie ziemi o sile 6,3 w skali Richtera wystąpiło we wtorek w stanie Veracruz na wschodzie Meksyku - poinformowały amerykańskie służby geologiczne (USGS), na które powołuje się Reuters. Wstrząsy były odczuwalne w stolicy Meksyku.

  • Minister edukacji Joannę Kluzik-Rostkowską niepokoi idea Deklaracji Wiary nauczycieli - podobnej do tej, którą podpisywali lekarze.

  • Turystka, która spadła w przepaść ze szlaku między Kasprowym Wierchem, a Czerwonymi Wierchami miała wiele szczęścia.

  • Polacy umieli przebaczyć, gdy Niemcy okazali skruchę - mówił we wtorek w Berlinie prezydent Niemiec Joachim Gauck podczas otwarcia wystawy o powstaniu warszawskim. Totalitaryzm jest bezradny wobec marzeń o wolności i pojednaniu narodów - podkreślał prezydent Bronisław Komorowski.

  • Od jakiegoś czasu dałem sobie spokój ze śledzeniem antyklerykalnych wynurzeń pewnej części polskiej inteligencji. Lato ma tyle kolorów i szkoda czasu na katowanie się panem X i panią Y, którzy toczą swoje boje znoje. Choć po prawdzie, gdy robią to publicznie, trudno nie zauważyć.

Start | Diecezja | Do góry

Copyright © 2013. All Rights Reserved Parafia św. Michała Archanioła w Lublinie.