wszy swietych

1 Listopada

Uroczystość Wszystkich Świętych

Msze św.:

W parafii - porządek niedzielny

Cmentarz przy ul. Unickiej:

15:00 - Ks. Abp Stanisław Budzik

Cmentarz przy ul. Lipowej:

15:00 - Ks. Bp Mieczysław Cisło

Cmentarz na Majdanku:

o godz. 12:00 - Ks. Bp Józef Wróbel

 dzien zaduszny

Modlitwa różańcowa za zmarłych

w listopadzie

codziennie o 17:15

Liturgia Słowa na dziś

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Michała Archanioła w Lublinie

W pełni w Eucharystii

84 dzieci po raz pierwszy uczestniczyło w pełni w Eucharystii w dniu dzisiejszym (8 maja 2011r.). Wielka liczba naszych parafian i gości uczestniczyła w tym wydarzeniu. Eucharystii przewodniczył ks. Proboszcz wraz z o. Jackiem Drabikiem SJ. Dzieci przed Mszą św. poprosiły o błogosławieństwo rodziców i księdza proboszcza. Potem uczestniczyliśmy wspólnie w Eucharystii. Czytania, psalm, Modlitwę wiernych i procesję z darami, "obstawiły" dzieci i ich rodzice. Oby częściej. W tygodniu czekają ich jeszcze wspólne dni. W piątek dzień szczególny - Procesja i Msza św. w intencji dzieci przyjmującej po raz pierwszy Eucharystię oraz młodzieży przystępującej do Bierzmowania.

Tu zobaczysz kilka zdjęć z tego wydarzenia.

5043.jpg

Kontakt

Parafia rzymskokatolicka

pw. św. Michała Archanioła

ul. Fabryczna 19

20-301 Lublin

michal1921@gmail.com

 

Kancelaria parafialna

tel. 81-532-26-58

czynna:

poniedziałek - piątek

9:00-10:00

15:30-17:30

sobota

9:00-10:00

 

nieczynna:

I piątek miesiąca

Niedziela i Uroczystości

 

Nr konta BNP PARIBAS

10 1600 1101 0003 0506 7756 1001

Sponsorzy Festynu 2014

Dziękujemy za wsparcie

logo lublin

 Zadanie współfinansowane

 ze środków Urzędu Miasta

 "Dzielnice Kultury"

  

  emki logo mastermies  

exodus logo  logo alert  

  logo hotel lwow     logo quovadis    logo return

 logo apteka  logo color park logo hurtowinia gt

 

logo prs kontakt  logo piek mielnik

 logo garbw

 

Youtube

Diecezja

Archidiecezja Lubelska

  • Promocja odbędzie się 30. października (czwartek) o godz. 17.30 w Metropolitalnym Seminarium Duchownym przy udziale autora i czcigodnych gości.

  • List Episkopatu Polski do odczytania wiernym w archidiecezji lubelskiej w dniu 9 listopada br.

  • Lubelskie cmentarze przy ul. Lipowej i Białej. Eschatologia trzech wyznań, historia cmentarzy i dane adresowe. Zajrzyj na stronę www...

  • 26 października br. inauguruje swoją działalność „Dyskusyjny Klub Filmowy KOLBE” przy parafii pw. św. Maksymiliana w Lublinie

  • Medytację biblijną o największym przykazaniu MIŁOŚCI Boga i bliźniego prowadzą ks. Józef Maciąg i ks. Robert Muszyński

Gość niedzielny

Aktualności z Gościem Niedzielnym

  • Szef NATO Jens Stoltenberg oświadczył w piątek, że zapowiadając uznanie wyników wyborów, które mają przeprowadzić separatyści na wschodniej Ukrainie, Rosja kontynuuje próby zdestabilizowania Ukrainy.

  • W Afryce ebola zabija tysiące osób. W Sierra Leone zmarło już ponad 1,2 tys. ludzi, w Liberii liczba ofiar dobiega 3 tys. osób. Ten stan rzeczy nie przeszkadza "wesołkowatym" producentom "Sexy Ebola Containment Suit". Ot, halloween...

  • Jeden z największych ołtarzy w Polsce, mieszczący się w kościele Bożego Ciała w Krakowie, po około czterech latach prac, został odnowiony. Była to pierwsza tak gruntowna renowacja tego zabytku pochodzącego z początku XVII wieku.

  • Ponad 100 tysięcy nielegalnych imigrantów płynących z Afryki do Włoch uratowały siły tego kraju podczas trwającej ponad rok operacji patrolowania Morza Śródziemnego Mare Nostrum. Dane te podały w piątek władze w Rzymie, ogłaszając zakończenie tych działań.

  • Jedność w różnorodności nie oznacza obowiązkowego robienia wszystkiego razem ani myślenia w ten sam sposób, ale jest uznaniem i radosnym przyjęciem darów, jakie Duch Święty daje każdemu. Przypomniał dziś o tym Franciszek w przemówieniu do około tysiąca członków Katolickiego Bractwa Charyzmatycznych Wspólnot i Stowarzyszeń Przymierza, z którymi się spotkał w Auli Pawła VI w Watykanie.

Start | Diecezja | Do góry

Copyright © 2013. All Rights Reserved Parafia św. Michała Archanioła w Lublinie.